Nákupní košík  0 položky - 0.0Kč
Měna:

Kategorie

Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Vrácení a výměny

Náš obchod nabízí 7denní záruku vrácení peněz na všechny produkty. Pokud byste chtěli vrátit nebo vyměnit položku, kontaktujte nás nejdříve e-mailem, abyste získali návratovou adresu a pokyny pro návrat. Omlouváme se, že poštovné není vráceno. Chápeme, že byste nám z času na čas mohli přát vrátit produkt.

Pro návraty

Pokud chcete vrátit své položky, sdělte nám prosím e-mailem nejprve s uvedením důvodu a čísla objednávky pro vrácení do 7 dní od obdržení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Jakékoliv položky je třeba zaslat zpět s originálním balíčkem šperků. Všechny balíčky by měly být zasílány metodou sledovatelnosti, jako je například služba Royal Mail podepsaná ke službě. Náš prodej není zodpovědný za balíčky ztracené při přepravě. Náhrada bude vrácena na účet kreditní karty do 10 pracovních dnů od obdržení výkazu. Věnujte pozornost tomu, že poplatky za dopravu jsou nevratné. Před odesláním objednávky nás prosím kontaktujte se všemi vašimi otázkami a obavami.

Pro burzy

Výměny jsou povoleny pouze u předmětů, které jsou při přijetí vadné nebo poškozené nebo předměty neodpovídají. Výměny nepodléhají poplatku na doplnění. Položky musí být vráceny do 7 dnů od doručení a zákazník je odpovědný za náklady na dopravu způsobené celým procesem výměny. Všechny položky lze vyměnit za stejnou cenovou náhradu, mějte na paměti, že výměny vydáme pouze po obdržení obratů.

zpět
Copyright © 2020 www.obec-sudice.cz. All Rights Reserved