Nákupní košík  0 položky - 0.0Kč
Měna:

Kategorie

Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Děkujeme, že jste navštívili náš obchod online. Chápeme, že máte obavy o soukromí a respektujeme naše zákazníky. Přečtěte si prosím následující zásady, jak tyto informace používat a s kým je můžeme sdílet.

Jaké informace shromažďujeme?

1) Osobní údaje shromažďujeme od vás, když tyto údaje dobrovolně odešlete na našich webových stránkách. Tyto informace zahrnují: vaše jméno, e-mailovou adresu, poštovní adresu, telefonní číslo, pohlaví, narozeniny apod.

2) Při registraci propagačních e-mailů, nastavení nákupního účtu, nákup zboží, kontaktování zákaznického servisu nebo interaktivních aktivit s našimi stránkami (např. Průzkumy názorů spotřebitelů) shromažďujeme osobní údaje.

Jak používáme vaše osobní údaje?

1) Abychom vám mohli lépe sloužit, můžeme kombinovat informace, které nám poskytnete online. Tyto informace používáme ke zlepšení celkového nákupního zážitku.

2) Osobní údaje, které shromažďujeme, nám umožňují zveřejňovat naše nejnovější oznámení o produktech a nadcházející události. Pomáhá nám také zlepšovat naše služby, obsah a reklamu. Pokud nechcete být v našem mailingovém seznamu, můžete kdykoli zrušit aktualizaci vašich preferencí.

Sdílíme vaše informace?

Ujišťujeme se, že informace nebudeme sdílet s žádnými třetími stranami. Zabýváme se ochranou osobních informací. Různé bezpečnostní technologie a postupy slouží k ochraně vašich osobních informací před neoprávněným přístupem, používáním nebo zveřejněním. Měli byste být opatrní, abyste poskytli své heslo ostatním, abyste mohli dále chránit vaše osobní údaje. Je vaší odpovědností zachovat vaše heslo důvěrné, pokud se heslo používá k ochraně vašich účtů a osobních údajů.

Jak můžete získat přístup k vašim osobním údajům?

Poskytujeme vám řadu možností týkajících se zacházení s vašimi osobními údaji. Pokud se osobní informace, které naši webové stránky shromáždili od vás, změní nebo chcete tyto informace zpřístupnit, opravit nebo smazat, rádi Vám poskytneme přístup k opravě nebo odstranění (v rozsahu povoleném zákonem) veškeré osobní informace, které jsme shromáždili o vás.

Komentáře

Děkujeme, že s námi nakupujete. Máte-li jakékoli dotazy, připomínky nebo obavy ohledně našich postupů ochrany osobních údajů, kontaktujte nás.Při změně těchto zásad v materiálu bude na našich webových stránkách zveřejněno upozornění spolu s aktualizovanými zásadami ochrany osobních údajů.

zpět
Copyright © 2020 www.obec-sudice.cz. All Rights Reserved